TOPlist

Přidat do oblíbených


vtipy

Další vtipy
Mnoho vtipů

Od nejlepších vtipů


hodnocení:
69%

Klepe smrtka na dveře bytu a říká:
"Dobrý den, odčítání lidu."

hodnocení:
68%

Leží 40-ti letá žena na operačním sále a najednou před sebou uvidí Boha. Zeptá se ho, jestli tu operaci přežije a on na to,že bude žít ještě dalších 40 let.
Po operaci toho žena hned využije a zaplatí si plastiku obličeje, zadku a celého těla. Po všech plastikách vyjde z nemocnice ven a zajede ji auto.
V nebi vyčte Bohovi:"Slíbil jsi mi, že budu žít ještě 40 let."
Bůh vyděšeně odpoví:"Jo, to jsi ty, já tě nepoznal."

hodnocení:
67%

Poslední den v roce. Odsouzenec je veden na smrt. Ale je nadmíru veselý, dokonce si prozpěvuje a radostně poskakuje. Když dorazí ke špalku, kat si ho nechápavě prohlíží a nevěřícně se ho zeptá:
"Člověče, víte vy vůbec, co vás čeká?"
"No jasně! Konečně budu na Silvestra pořádně sťatej!"

hodnocení:
67%

"Kukačko, kukačko, zakukej mi, kolik mi ještě zbývá let."
"Ku..."
"Proč tak má.."

hodnocení:
67%

Víš, kde je největší sranda?
Na hřbitově.
Položej tam přes tebe dvoumetrákovej kámen, na kterým je nápis:
"Budiž ti země lehká."

hodnocení:
67%

Starý Ir leží doma v posteli a umírá. Jak se stále častěji zmítá v agonii blížící se smrti, najednou v jednom ze světlejších okamžiků vědomí ucítí, jak se zezdola z kuchyně line vůně jeho zamilovaných sýrových bochánků. Sebere poslední zbytky svých sil a zvedne se z postele. A zatímco se opírá rukama o zeď, došourá se ke dveřím. Oběma rukama se přidrží zábradlí a s nadlidským úsilím sejde po schodech dolů. Zde se opře o dveře do kuchyně, aby si odpočal a trochu se vydýchal. Kdyby byl po smrti, myslel by, že je v ráji, protože kuchyňský stůl je pokryt voskovaným papírem a na něm lahůdka nad lahůdky - desítky sýrových bochánků. Je to nebe? Anebo je to spíš poslední akt lásky jeho milující ženy, se kterou sdílel po šedesát let dobré i zlé a která jej chce ještě naposledy potěšit, dříve než on opustí toto slzavé údolí? Sebral v sobě poslední zbytky sil a vydal se směrem ke kuchyňskému stolu. Ale předchozí cesta jej natolik zmohla, že zavrávoral a dopadl na kolena těsně vedle stolu. Sýrové bochánky měl na dosah. Jeho rozpraskané rty se otevřely a on skoro cítil na jazyku chuť sýrových bochánků dřív, než některý vložil do úst. Tak silný zážitek jako by jej vracel do života. Pomalu natáhl svou třaslavou, vrásčitou paži směrem k nejbližšímu bochánku na kraji stolu, když v tom najednou dostal přes ruku vařečkou.
"Necháš je být! Ty jsou na pohřeb!"

hodnocení:
67%

"A, pane notáři, ještě do té závěti připište, že si přeji, aby mi nad hrobem zahrála dechovka," dodává klient, diktující poslední vůli.
"Ano, napíšu... a co byste chtěl slyšet?"

hodnocení:
66%

Sebevrah skočí ze střechy výškové budovy a cestou počítá poschodí:„10... 9... 8... 7... 6... 5... 6... 5... zatracený kšandy!"

hodnocení:
66%

"Víš co bych rád věděl, kamaráde?"
"Co?"
"Kde umřu."
"A proč?"
"Já bych tam nešel..."

hodnocení:
66%

Ludvík XIII. umírá. Přivedou k němu šestiletého korunního prince. Ludvík se ho z posledních sil ptá:
"Pověz, chlapče, jak se jmenuješ?"
"Ludvík čtrnáctý."

--