TOPlist

Přidat do oblíbených


vtipy

Další vtipy
Mnoho vtipů

Poslední vtipy


hodnocení:
83%

Sebevrah skočí ze střechy výškové budovy a cestou počítá poschodí:„10... 9... 8... 7... 6... 5... 6... 5... zatracený kšandy!"

hodnocení:
81%

Dívka zastavuje automobil a prosí o svezení. „Dobře," povídá ten pán, „ukažte mi ručičku." Dívka žasne, podá ruku, řidič zkoumá její dlaň. „V pořádku, sedněte si, máte dlouhou linii života. Já nemám brzdy!"

hodnocení:
85%

Chlubí se jeden policista na strážnici kolegům: „Kluk dostal k narozeninám puzzle. Bylo tam napsáno 3-7 let. A já to složil ani ne za rok!"

hodnocení:
81%

Na uzoučké lávce se sejdou dva politici. Projít může jen jeden. První politik hřímá: „Podvodníkovi, kariéristovi, lháři a korupčníkovi nikdy neustoupím!"
Druhý klidně opáčí: „A to já zase ano..."

hodnocení:
81%

„Kamaráde, autíčko máš malý, pěkný, ale chtělo by to větší kola." - „Větší? Na co?" - „No, aby se ti nedívali jezevčíci do okna!"

hodnocení:
84%

Víte, kolik blondýnek potřebujete na výrobu čokoládového dortu? Deset. Devět loupe lentilky a jedna dělá těsto.

hodnocení:
84%

Sedí na lavičce blondýnka, bruneta a zrzka a pletou. Všechny jsou těhotné.Zrzka povídá: „Doufám, že to bude kluk, už mám jen hnědou vlnu." Bruneta povídá: „Doufám, že to bude holka, už mám jen růžovou vlnu." A blondýna povídá: Doufám, že to bude kryp*..., zkur*ila jsem rukáv."

hodnocení:
80%

Baví se na zastávce dva pedofilové: "Tak se mi konečně podařilo úspěšně se nacpat do dvanáctky..."

hodnocení:
84%

"Tatínku, mně je zima!"
"Tak jdi do kouta."
"A proč do kouta?"
"Tam je 90 stupňů."

hodnocení:
84%

Spejbl se ptá Hurvínka: "Hurvínku, jak poznáš rozdíl mezi náhodou a neštěstím?" Hurvínek se chvilku rozmýšlí a potom řekne: "Když najdu žákovskou já, tak je to náhoda, ale když ty, tak je to neštěstí."

--